Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150529
Polynomial differential systems with explicit non-algebraic limit cycles
Benterki, Rebiha
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Electronic Journal of Differential Equations, Vol. 2012 Núm. 78 (2012) , p. 1-6



5 p, 282.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir