Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150535
Scopus: 3 cites, Web of Science: 3 cites,
Analytic integrability of Bianchi Class A cosmological models with k=1
Ferragut, Antoni
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Pantazi, Chara

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Geometry and Physics, Vol. 62 (2012) , p. 381-386

DOI: 10.1016/j.geomphys.2011.10.022


9 p, 295.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir