Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150539
Scopus: 4 cites, Web of Science: 4 cites,
Minimal sets of periods for Morse-Smale diffeomorphisms on non-orientable compact surfaces without boundary
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Sirvent, Víctor F.

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Difference Equations and Applications, Vol. 19 Núm. 3 (2012) , p. 402-417

DOI: 10.1080/10236198.2011.647006


16 p, 2.2 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir