Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150542
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
Minimal periods of holomorphic maps on complex tori
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Rong, Feng

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Difference Equations and Applications, Vol. 18 Núm. 12 (2012) , p. 2059-2068

DOI: 10.1080/10236198.2011.611133


11 p, 299.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir