Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150546
Scopus: 28 cites, Web of Science: 27 cites,
Uniqueness of Limit Cycle For Liénard differential Equations of Degree Four
Li, Chengzhi
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 252 (2012) , p. 3142-3162

DOI: 10.1016/j.jde.2011.11.002


22 p, 370.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir