Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150553
C^1 self-maps on S^n, S^n S^m, C P^n and H P^n with all their periodic orbits hyperbolic
Guirao, Juan Luis Garcia
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Taiwanese Journal of Mathematics, Vol. 16 Núm. 1 (2012) , p. 323-334



9 p, 2.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir