Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150554
Scopus: 6 cites, Web of Science: 5 cites,
Bifurcation of Limit cycles from a 4-dimensional center in R^m in resonance 1:N
Barreira, Luis
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 389 (2012) , p. 754-768

DOI: 10.1016/j.jmaa.2011.12.018


18 p, 730.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir