Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150555
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
On the configuration of Herman rings of meromorphic functions
Fagella, Nuria
Peter, Jorn

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 394 (2012) , p. 458-467

DOI: 10.1016/j.jmaa.2012.05.005


17 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir