Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150556
Scopus: 3 cites, Web of Science: 3 cites,
On the periodic orbits of the fourth-order differential equation u' ' ' ' qu' '−u= F (u,u',u' ',u' ' ')
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Teixeira, Marco Antonio

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 387 (2012) , p. 181-188

DOI: 10.1016/j.jmaa.2011.08.076


10 p, 716.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir