Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150557
Scopus: 3 cites, Web of Science: 2 cites,
Rational Periodic Sequences for the Lyness Recurrence
Gasull, Armengol
Mañosa, Víctor
Xarles, Xavier

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series A, Vol. 32 Núm. 2 (2012) , p. 587-604, ISSN 1078-0947

DOI: 10.3934/dcds.2012.32.587


18 p, 426.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir