Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150558
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
Topological entropy and periods of graph maps
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Saghin, Radu

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Difference Equations and Applications, Vol. 18 Núm. 4 (2012) , p. 589-598

DOI: 10.1080/10236198.2011.561202


10 p, 302.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir