Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150565
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
On Newton’s method applied to real polynomials
Cilingir, Figen
Jarque, Xavier

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Difference Equations and Applications, Vol. 18 Núm. 6 (2012) , p. 1067-1076

DOI: 10.1080/10236198.2010.547493


11 p, 476.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir