Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150574
Scopus: 5 cites, Web of Science: 6 cites,
Periodic orbits of Hamiltonian systems: Applications to perturbed Kepler problems
Guirao, Juan Luis Garcia
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Vera, Juan A.

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Chaos, Solitons and Fractals, Vol. 57 (2013) , p. 105-111

DOI: 10.1016/j.chaos.2013.09.003


15 p, 2.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir