Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150580
Scopus: 6 cites, Web of Science: 6 cites,
Periodic solutions induced by an upright position of small oscillations of a sleeping symmetrical gyrostat
Guirao, Juan Luis Garcia
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Vera, Juan A.

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinear Dynamics. An International Journal of Nonlinear Dynamics and Chaos in Engineering Systems, Vol. 73 Núm. 1-2 (2013) , p. 417-425, ISSN 1573-269X

DOI: 10.1007/s11071-013-0797-8


11 p, 363.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir