Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150582
A survey on the minimal sets of Lefschetz periods for Morse-Smale diffeomorphisms on some closed manifolds
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Sirvent, Víctor F.

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Publicaciones Matemàticas del Uruguay, Vol. 14 (2013) , p. 155-169



15 p, 463.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir