Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150583
Simultaneous periodic orbits bifurcating from two zero-Hopf equilibria in a tritrophic food chain model
Castellanos, Víctor
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Quilantán, Ingrid

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Applied Mathematics and Physics, Vol. 1 (2013) , p. 31-38

DOI: 10.4236/jamp.2013.17005


13 p, 280.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir