Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150592
On the extensions of the Darboux theory of integrability
Giné, Jaume
Grau, Maite
Llibre, Jaume

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinearity, Vol. 26 Núm. 8 (2013) , p. 2221-2229

DOI: 10.1088/0951-7715/26/8/2221


12 p, 727.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir