Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150594
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
On the dynamics of a class of Kolmogorov systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Salhi, Tayeb (Université de Bordj Bou Arréridj(Algeria). Departement de Mathématiques)

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Applied Mathematics and Computation, Vol. 225 (2013) , p. 242-245, ISSN 0096-3003

DOI: 10.1016/j.amc.2013.09.017


7 p, 316.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-02-15



   Favorit i Compartir