Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150596
Scopus: 8 cites, Web of Science: 8 cites,
Polynomial and rational first integrals for planar quasi-homogeneous polynomial differential sytems
Giné, Jaume
Grau, Maite
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series A, Vol. 33 Núm. 10 (2013) , p. 4531-4547

DOI: 10.3934/dcds.2013.33.4531


22 p, 760.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir