Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150599
Limit cycles for a class of discontinuous generalized Liénard polynomial differential equations
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mereu, Ana Cristina

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Electronic Journal of Differential Equations, Vol. 2013 Núm. 195 (2013) , p. 1-8



9 p, 763.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir