Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150611
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
On the polynomial integrability of the Hoyer systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 399 (2013) , p. 411-417

DOI: 10.1016/j.jmaa.2012.10.011


10 p, 611.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir