Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150627
Scopus: 12 cites, Web of Science: 12 cites,
Averaging theory at any order for computing periodic orbits
Giné, Jaume
Grau, Maite
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Physica D. Nonlinear Phenomena, Vol. 250 (2013) , p. 58-65

DOI: 10.1016/j.physd.2013.01.015


18 p, 350.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir