Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150642
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
Analytic integrability of the Bianchi Class A cosmological models with 0 k < 1
Ferragut, Antoni
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Pantazi, Chara

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Chaos, Solitons and Fractals, Vol. 48 (2013) , p. 12-21

DOI: 10.1016/j.chaos.2012.12.007


18 p, 403.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir