Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150647
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
Cyclicity of a simple focus via the vanishing multiplicity of inverse integrating factors
García, Isaac A.
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Maza, Susanna

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Differential Equations, Vol. 255 Núm. 11 (2013) , p. 3880-3896

DOI: 10.1016/j.jde.2013.07.046


19 p, 705.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir