Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150652
Scopus: 2 cites, Web of Science: 2 cites,
Invariant parallels, invariant meridians and limit cycles of polynomial vector fields on some 2-dimensional algebraic tori in R^3
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Rebollo-Perdomo, Salomón

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Dynamics and Differential Equations, Vol. 25 Núm. 3 (2013) , p. 777-793

DOI: 10.1007/s10884-013-9315-4


16 p, 384.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir