Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150662
Integrability in nonlinear biomathematical models
Llibre, Jaume
Valls, Clàudia

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Geometry and Physics, Vol. 66 (2013) , p. 50-70

DOI: 10.1016/j.geomphys.2013.01.001


23 p, 755.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir