Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150679
Periodic orbits in the zero-Hopf bifurcation of the Rössler system
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Averaging theory ; periodic orbit ; Rössler system ; zero-Hopf bifurcation
Publicat a: Romanian Astronomical Journal, Vol. 24 Núm. 1 (2014) , p. 49-60



11 p, 679.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir