Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150694
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
Nonintegrability of a Halphen system
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Analytic first integrals ; Halphen system
Publicat a: Theoretical and Mathematical Physics, Vol. 181 Núm. 2 (2014) , p. 1383-1395, ISSN 1573-9333

DOI: 10.1007/s11232-014-0219-1


15 p, 712.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir