Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150698
Geometric configurations of singularities for quadratic differential systems with total finite multiplicity m_f=2
Artés, Joan Carles
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Schlomiuk, Dana
Vulpe, Nicolae

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Electronic Journal of Differential Equations, Vol. 2014 Núm. 159 (2014) , p. 1-79



62 p, 2.4 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir