Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150700
Scopus: 1 cites, Web of Science: 1 cites,
Periodic orbits for the generalized Yang-Mills Hamiltonian systems in dimension 6
Lembarki, Fatima E.
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Averaging theory ; periodic orbit
Publicat a: Nonlinear Dynamics. An International Journal of Nonlinear Dynamics and Chaos in Engineering Systems, Vol. 76 (2014) , p. 1807-1819

DOI: 10.1007/s11071-014-1249-9


20 p, 630.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir