Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150707
Approximating Mills ratio
Gasull, Armengol
Utzet, Frederic

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 420 (2014) , p. 1832-1853

DOI: 10.1016/j.jmaa.2014.05.034


20 p, 371.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir