Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150709
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
Simultaneous bifurcation of limit cycles from a linear center with extra singular points
Pérez-González, Set
Torregrosa Arús, Joan

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Bulletin des Sciences Mathematiques, Vol. 138 (2014) , p. 124-138, ISSN 0007-4497

DOI: 10.1016/j.bulsci.2013.09.004


15 p, 373.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir