Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150715
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
Global dynamics of the Benoît system
Lima, Mauricio Firmino Silva
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Annali di Matematica Pura ed Applicata, Vol. 193 Núm. 4 (2014) , p. 1103-1122

DOI: 10.1007/s10231-012-0318-2


21 p, 515.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir