Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150718
Scopus: 6 cites, Web of Science: 6 cites,
Centers of quasi-homogeneous polynomial differential equations of degree three
Aziz, Waleed
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Pantazi, Chara

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Advances in Mathematics, Vol. 254 (2014) , p. 233-250

DOI: 10.1016/j.aim.2013.12.006


15 p, 436.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir