Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150719
Scopus: 3 cites, Web of Science: 3 cites,
Zero-Hopf bifurcation for a class of Lorenz-type systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Pérez-Chavela, Ernesto

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Limit cycles ; Lorenz-type system ; Three-dimensional differential systems ; zero-Hopf equilibrium
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series B, Vol. 19 Núm. 6 (2014) , p. 1731-1736

DOI: 10.3934/dcdsb.2014.19.1731


6 p, 584.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir