Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150730
Scopus: 3 cites, Web of Science: 2 cites,
Periodic solutios of El niño model thorugh the Vallis differential system
D. Euzébio, Rodrigo
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Averaging theory ; periodic solutions
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series A, Vol. 34 Núm. 9 (2014) , p. 3455-3469

DOI: 10.3934/dcds.2014.34.3455


19 p, 777.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir