Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150734
Scopus: 20 cites,
Limit cycles for discontinuous quadratic differential systems with two zones
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mereu, Ana Cristina

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Mathematical Analysis and Applications, Vol. 413 Núm. 2 (2014) , p. 763-775

DOI: 10.1016/j.jmaa.2013.12.031


14 p, 650.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir