Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150742
Scopus: 2 cites, Web of Science: 3 cites,
Inverse Approach in Ordinary Differential Equations: Applications to Lagrangian and Hamiltonian Mechanics
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Ramírez, Rafael Orlando
Sadovskaia, Natalia

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Hamiltonian Mechanics ; Inverse problems ; Lagrangian Mechanics
Publicat a: Journal of Dynamics and Differential Equations, Vol. 26 (2014) , p. 529-581

DOI: 10.1007/s10884-014-9390-1


52 p, 1.0 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir