Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150747
On the analytic integrability of the 5-dimensional Lorenz system for the gravitiy-wave activity
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Saghin, Radu
Zhang, Xiang (Shanghai Jiaotong University. Department of Mathematics)

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Proceedings of the American Mathematical Society, Vol. 142 Núm. 2 (2014) , p. 531-537

DOI: 10.1090/S0002-9939-2013-11773-9


5 p, 607.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir