Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/18878
Estructures geomètriques sobre varietats de dimensió tres
Porti, Joan (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1999
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; publishedVersion
Matèria: matemàtica ; geometría tridimensional
Publicat a: Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 14, N. 1 (1999) , p. 99-114, ISSN 0214-316X

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/ButlletiSCM/article/view/149251
Adreça alternativa: http://revistes.iec.cat/index.php/BSCM/article/view/9741/9735


16 p, 209.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2007-07-04, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir