Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/18883
Grafs aplicats a la resolució de jocs
Basart i Muñoz, Josep M. (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d’Informàtica)
Guitart Colom, Pere (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d’Informàtica)

Data: 1997
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; publishedVersion
Matèria: Matemàtica ; Grafs ; Graphs
Publicat a: Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 12, N. 1 (1997) , p. 17-25, ISSN 0214-316X

Adreça alternativa: http://revistes.iec.cat/index.php/BSCM/article/view/9720/9714
Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/ButlletiSCM/article/view/202738


9 p, 81.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2007-07-04, darrera modificació el 2016-09-05



   Favorit i Compartir