Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1920
(LB [infinity])-structure of spaces of germs of holomorphic functions
Lan, Nguyen Dinh

Data: 2000
Resum: We study the structure of spaces of germs of holomorphic functions on compact sets in Fréchet spaces for (LB [infinity]) as well as for (¯omega,~omega).
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 44 N. 1 (2000) , p. 177-192, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_44100_06


16 p, 176.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir