Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1928
Convexité et equations de Cauchy-Riemann avec estimations Lp
Jouenne, Corinne

Data: 2000
Resum: We obtain a solution of the equation [delta]u = f as an integral supported only on the bounded convex domain D of Cn, without finite type assumption. We show that u is in Lp (0,q-1)(D) if f [member of] Lp (0,q)(D) and [formula] [member of] Lp (0,q+1)(D) for some [epsilon] depending on p and q, 0 < [epsilon] [less than or equal] 1.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 44 N. 1 (2000) , p. 309-323, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_44100_13


15 p, 183.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-09-27



   Favorit i Compartir