Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1932
Erratum for "Non singular Hamiltonian systems and geodesic flows on surfaces with negative curvature"
Lacomba, E. A.
Reyes, J. G.

Data: 2000
Nota: Fe d'errades
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; altres ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 44 N. 1 (2000) , p. 355-357, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_44100_17


3 p, 68.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir