Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1947
A Short proof of a theorem of Brodskii
Howie, James

Data: 2000
Resum: A short proof, using graphs and groupoids, is given of Brodskii's theorem that torsion-free one-relator groups are locally indicable.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 44 N. 2 (2000) , p. 641-647, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_44200_13


7 p, 97.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir