Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1959
Some topics concerning homeomorphic parameterizations
Semmes, Stephen

Data: 2001
Resum: In this survey, we consider several questions pertaining to homeomorphisms, including criteria for their existence in certain circumstances, and obstructions to their existence.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 45 N. 1 (2001) , p. 3-67, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_45101_01


65 p, 334.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir