Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1961
Smoothness of Cauchy Riemann maps for a class of real hypersurfaces
Gaussier, Hervé

Data: 2001
Resum: We study the regularity problem for Cauchy Riemann maps between hypersurfaces in Cn. We prove that a continuous Cauchy Riemann map between two smooth C[infinity] pseudoconvex decoupled hypersurfaces of finite D'Angelo type is of class C[infinity].
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 45 N. 1 (2001) , p. 79-94, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_45101_03


16 p, 191.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir