Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/1964
L'Enveloppe locale des perturbations d'une union de plans totalement réels qui se coupent en une droite réele
Dieu, Nguyen Quang

Data: 2001
Resum: In this note by using techniques similar to that of [2] and [3], we study the local polynomial convexity of perturbation of union of two totally real planes meeting along a real line.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 45 N. 2 (2001) , p. 335-341, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_45201_02


7 p, 105.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir