Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/2028
On commuting polynomial automorphisms of C2
Bisi, Cinzia

Data: 2004
Resum: We characterize the commuting polynomial automorphisms of C2, using their meromorphic extension to P2 and looking at their dynamics on the line at infinity.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Matèria: Hénon maps ; Indeterminacy points ; Green functions ; Filled Julia set
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 48 N. 1 (2004) , p. 227-239, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_48104_10


14 p, 142.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir