Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/2031
Hausdorff dimension, projections, and the Fourier transform
Mattila, Pertti

Data: 2004
Resum: This is a survey on transformation of fractal type sets and measures under orthogonal projections and more general mappings.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Matèria: Hausdorff measure and dimension ; Projection ; Fourier transform
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 48 N. 1 (2004) , p. 3-48, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_48104_01
DOI: 10.5565/PUBLMAT_48104_01
DOI: 10.5565/38087


46 p, 303.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir